ArabicEnglishFrenchRussianTurkish

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Takım ruhuna inanan ve destekleyen ekibimiz, birbirine güvenen, kollektif etkinliğe inanan, ekip yönetimli kurumsal bir yapi ile geleceğe hazırlanmaktadır. Yeterli kalite için katılımlı bir yönetimle yapısal evrimlere hazır, teknik ve teknolojik evrimlere eşlik ederek, sürekli eğitim ilkesi ile ekibimizin ve iş hayatımızın kalitesini iyileştirme çabasındayız. Çünkü, kalitenin sağlanmasında her birimizin ayrı ayrı sorumluluğu olduğu inancındayız.

Müşterilerimizin seçme özgürlüğünü düşünerek istek ve ihtiyaçları doğrultusunda, her türlü yapısal açık yapıyı üretecek bir alt yapı oluşturduk. Bu yapıda kaliteli, ekonomik, üretim ve hızlı teslim politikası ile koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimsedik. Tasarımda ve projelendirmede uluslararası programlarla çelik bir yapıyı en ince ayrıntısına kadar detaylandırarak fabrikada kusursuz bir imalat düzeyini yakaladık.Hedefimiz yüksek standartlarda üretim yaparak, alanımızda aranan olmak ve deprem kuşağındaki ülkemizde, gerçek mühendislik yapılarında öncü firmalar arasında yerimizi almak ve bu alanda hizmetler vererek uluslararası arenada ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektir

Misyon

Firmamız, sürekli gelişmeyi ilke edinmiş, dünya standartlarındaki üretim kalitesi ve girişimci gücü ile müşteri memnuniyetini esas alan bir kuruluş olmuştur.

Biz, yapı malzemesi olarak çeliğin önemini ve avantajlarını anlatarak güven dolu konutlar inşa etmek; tasarımda ve projelendirmede yüksek standartlarda üretim yaparak, alanımızda lider olmak ve uluslararası arenada ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek amacıyla varız.

Vizyon

Kalite, ekonomik üretim ve hızlı teslim politikası ile müşteri memnuniyetini ilke olarak benimseyerek, hayatın kalitesini daha da arttırma çabasındayız. Çünkü biz, kalitenin bir yaşam biçimi, gereksinim olduğuna inanıyoruz.

Takım ruhuna inanan ve birbirine güvenen ekibimiz; tüm teknik ve teknolojik donanımlara sahip altyapımız ve insana değer veren, kalite odaklı yönetim anlayışı ile geleceğe hazırlanmaktan; yaşam standartlarına kaliteyi sunmaktan gurur ve mutlululuk duyuyoruz.

İletişime Geç!
Bizimle İletişime Geçin!
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?